KMS Rinklin
Ve vinici jsme doma
Výrobní závod KMS Rinklin

Informace o značce KMS Rinklin

Usnadňujeme Vám Vaši práci ve vinici

V průmyslové zóně Gewerbepark Breisgau na dohled od vinic Markgräflerland a sousedního Alsaska rozvíjí a buduje KMS se 14 zaměstnanci speciální nářadí pro práci ve vinicích. Pracovní adaptéry určené pro specifické podmínky ve vinicích, přizpůsobené prudkým svahům a speciálním metodám pěstování. To je důvod, proč pouze jednoduše nedodáváme standardní stroje, ale v případě nutnosti je individuálně přizpůsobujeme Vašim potřebám.
Výrobní závod KMS Rinklin Výrobní závod KMS Rinklin Výrobní závod KMS Rinklin

Historie společnosti

Dát do toho více přemýšlení nebo více fyzické dřiny – takové alternativy se v roce 1969 nabízely tehdy 17 - ti letému Willy Rinklinovi, když on a jeho bratr svým rodičům před jejich odcestováním slíbili, že se postarají o zelené práce ve vinici. A tak tento mladý mechanik zemědělských strojů sestavil hydraulicky poháněný osečkovač, se kterým byla práce hotová během jednoho jediného dne!

Historie KMS Rinklin Historie KMS Rinklin

Od té doby Willy Rinklin vyvinul velký počet dalších speciálních zařízení, aby tak své rodině, a veškerým ostatním vinařům, usnadnil práci ve vinici – nejdříve v jeho dřívějším učňovském provozu, a od roku 1979 v jeho vlastní firmě KMS Rinklin. Podnik si stanovil za cíl, že bude vyrábět taková zařízení, která budou dokonale odpovídat specifickým obdělávacím podmínkám ve vinařské oblasti – jako jsou například strmé svahy, anebo zvláštní formy pěstování.

Z toho důvodu bude každé zařízení vyrobené výhradně ve spojení se stanovenou zakázkou, a bude přizpůsobené potřebám aktuálního zadavatele zakázky.

V dnešní době podnik KMS Rinklin zaměstnává již také syna Willy Rinklina, pana Michaela Rinklina, který je kvalifikovaným konstruktérem a stavitelem strojů, a dalších 14 spolupracovníků. Výrobková paleta podniku zahrnuje zvedače letorostů, osečkovače, zařízení Rollfix (pro vytahování drátů a šňůr), secí stroje, stroje na předřez, odlisťovací zařízení, čističe kmínků, a rovněž zvláštní výrobky pro lanové obdělávání teras a svažitých pozemků.
GARDENSTUDIO YOUTUBE
Zastoupení pro ČR a SR:
GARDEN STUDIO s.r.o.
U Zoologické zahrady 2
635 00 Brno
Tel.: (+420) 602 526 748
dvorak@gardenstudio.cz

Provozovna Hustopeče
GARDEN STUDIO s.r.o.
Havlíčkova 28
693 01 Hustopeče
Tel.: (+420) 720 211 341
majersky@gardenstudio.cz

Výrobce:
KMS Rinklin GmbH
Freiburger Straße 10
Gewerbepark Breisgau
79427 Eschbach / Markgräflerland
www.kms-rinklin.de
Doporučujeme:  Pásové traktory Niko    Nástroje pro zpracování půdy Boisselet    Aku vozítka a transportéry Humeau    Thermo ventilátory Tow & Blow    Mulčovače Humus